Случайная книга
Информация к новости
 • Просмотров: 314
 • Автор: renato
 • Дата: 22-10-2012, 18:21
 • 0
22-10-2012, 18:21

Cellat

Категория: Turkic Languages » Crime/ Mystery (Turkic)

Cellat

Author: Osman Aysu
Publisher: İnkılap Kitabevi
Publication date: 1997
Format / Quality: WinRar/Doc
Size: 320.12 Kb
Language:Turkish

Serdar, tirajı yüksek bir gazetenin tanınan ve sevilen bir yazarıdır. O akşam da gazetedeki işini bitirdikten sonra evine dönerken akşam yemeği için bir şeyler atıştırmak üzere, sık-sık uğradığı, evinin yakınındaki bir hamburgerciye girer. Ancak kendisini orada bir sürpriz beklemektedir. Az ilerisindeki masada tek başına oturan çekici ve güzel bir kadınla karşılaşır. Kadının da kendisiyle ilgilendiğini hisseder. Bu fırsatı değerlendirmeye kalkışan genç ve yakışıklı gazeteci, az sonra başına neler geleceğinden tamamen habersizdir. Kadına birlikte çıkmayı teklif eder. Bu teklifi geri çevirmeyen kadın da bir kadeh içki içmek için onu evine davet eder. Oysa bu bir tuzaktır. Zira kadının evine giden Serdar, burada hiç beklenmedik bir şekilde yeraltı dünyasının ünlü bir isminin esiri olacaktır. Genç gazeteci biraz da mesleği uğruna kolay-kolay kurtulamayacağı bir batağın içine çekilecektir. Her satırı heyecan ve gerilim dolu, yepyeni bir Osman Aysu romanı...

Osman Aysu 1936 yılında İstanbul’da doğdu. Üç asırdan beri İstanbul’da yaşayan bir Osmanlı ailesine mensup olan yazar, ilk ve orta öğrenimini bu şehirde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 yılından bu yana kaleme aldığı polisiye ve gerilim romanlarıyla tanınıyor.

YAZARIN DİĞER KİTAPLARI:


At Kuyruklu Adam, Bıçak Sırtı, Bir Aşk Masalı, Cellat, Çöl Akrebi, Doğum Günü:15 Aralık, Şeytanın Maskesi, Güvercin Kayalıkları, Karanlıklar Hakimi, Kurt Sığınağı, Lenin’in Mangası, Londra Moskova Hattı, Mavi Beyaz Rapsodi, Miras, Osman Hilmi Efendi’nin Laneti, Sır Duvarları, Saklı Gerçek, Şantaj, Sevdim Bir Genç Kadını, Sorguç, Taş Plak, Uzun Gece, Yanık Yüz, Yazar ve Aşkı, Yedinci Uzman, Korku Evi, Bir Beyazperde Masalı.


Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.

Автор(ы): Osman Aysu

Еще в этой категории:
« Güvercin Kayalıkları (22.10.2012) |
Sadist (13.03.2013) »

  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

  Архив новостей

  Июнь 2019 (1)
  Май 2019 (2)
  Апрель 2019 (5)
  Март 2019 (3)
  Февраль 2019 (1)
  Декабрь 2018 (1)
  ^